Byla to láska....

12. května 2012 v 9:17 | Kajka |  KakaSaku-moje povídky
Byla zima a blížily se Vánoce. Sakura měla pocit, že se to sem žene tryskopádně. Jednoho dne se Sakura rozhodla, že nakoupí dárky. A tak šla do obchodu s oblečením. Našla tam krásné tričko se znakem klanu Uchiha, které si Sasuke tak přál. Pak šla do obchodu s jídly a Narutovi koupila jeho nejoblíbenější čokoládu a Rámen. Jakmile přišla domů, schovla všechny ty dárky aby je nenašli a šla bruslit na rybník. Došla na kluziště. Šlo jí to dobře, ikdyž vytáhla brusle po roce. Najednou však ztratila rovnováhu. Začala se kymácet ze strany na stranu, až narazila do něčeho měkkého. Když se však podívala vzhůru zjistila, že narazila do Kakashi-senseie. Rychle se postavila, ale hned se jí podlomily kolena. Nejspíš si zvrtla kotník. "Počkej pomůžu ti." řekl Kakashi-sensei a nahodil ten svůj úsměv. Rozrušenou Sakuru ten úsměv často uklidňoval. A ani teď neselhal. Kakashi pomohl Sakuře se postavit a dovedl ji domů. Tam jí pak ošetřil kotník. "Děkuji, Kakashi-sensei" řekla Sakura a Kakashi jí pohlédl do jejíh krásných zelených očí. Úplně ho sváděly. Nakonec se však dokázal odtrhnout od jejíh očí. "Veselé Vánoce Sakuro!" řekl a odešel pryč. Nakonec se však Sakura odhodlala a šla nakoupit dárek i pro Kakashiho. "Co se mu může hodit..."opakovala si pořád dokola, ale nic ji nenapadlo. A tak se vrátila zpět domů s prázdnýma rukama a byla z toho velmi zklamaná. Rozhodla se, že se projde parkem. Je to totiž nejlepší místo na přemýšlení. A tak se procházela kolem zmrzlých jezírek a zasněžených stromů. Přemýšlela o něm. O Kakashi-senseiovi. Přemýšlela nad tím, jak jí pohlédl do očí. Byl to velmi zvláštní pocit. Cítila, jak jí hřeje na hrudi a srdce tepe víc a víc. Už to nevydržela. Podlomily se jí kolena a ona omdlela.

Když se probudila, ucítila vůni višňového čaje. Jejího oblíbeného. Hlava jí bolela, jako by jí někdo praštil. Najednou uslyšela řinkot. Pohlédla do kuchyně a tam čupěl Kakashi-sensei nad rozbitým talířem a sbíral jeho kousky. "Au!" vykřikl Kakashi-sensei,když se pořezal. To už u něj byla Sakura. "Dobré ránko, Sakuro." řekl Kakashi-sensei a nahodil ten svůj úsměv. To už Sakura na nic nčekala a začala mu vysávat krev z místa, kde se pořezal. Jakmile spatřila překvapený výraz mistra Kakashiho, vyloudilo to úsměv na její tváři. Nakonec mu poranění ovázala obvazem. "Běž si ještě odpočinout. Jsi nachlazená." řekl, uložil Sakuru do postele a podal jí čaj. "Pij a uleví se ti." řekl a nahodil znovu ten úsměv. Ten Sakuru uklidnil a ta jen pila. Jenže byla unavená aa ani čaj nedopila a usnula.

Probudila se až příští den. Na Štědrý den. To už byla zdravá. Navíc se dohodla s Narutem, že jí koupí sromeček. A tak odpoledne koupili stromeček a společně ho nazdobili. Byl překrásný. Navečer naplánovali párty pro tým 7. Udělali punč, chlebíčky, jednohubky......ale abych vám nedělala chutě :) pokračujem v příběhu :). Sakura dokonce naplánovala "flašku". Konečně přišel večer. Čas pro večírek. Všichni se náramně bavili a zahráli si flašku. Nakonec přišel čas na dárky. Sasuke rozbalil svůj balík a byl šťastný, dokonce i Naruto. Sai dostal bílou pudenku, aby zůstal stále bílý. Přišla řada na Kakashiho. Naruto mu dal sluneční brýle, ikdyž je možná Kakashi nebude potřebovat. Sakura zapomněla. Nemá dárek pro Kakashiho. Ten to však poznal. Nevypadal, že by byl smutný kvůli tomu. Byl úplně v pořádku. Nakonec párty zakončili povídáním, přitom popíjeli punč, takže na konci byli pořádně opilí. Potom všichni odešli, kromě Sakury, která tam bydlela a Kakashiho. Ten jí nabídl, že jí pomůže s nádobím a tak. Sakura myla nádobí. Najednou ji však Kakashi objal. "Můj dárek jsi TY..." řekl a začal ji něžně líbat. Sakura byla njdřív vyděená, ale poto mu něžnost oplatila. Nakonec šli do postele, kde se dlouho mazlili.

Když se ráno Sakura probudila, uviděla jak vedle ní leží Kakashi a drží její pramínek vlasů. Vyloudilo jí to úsměv na tváři. Pak šla připravit snídani. Udělala toasty. Krásně posnídali. Nakonec musel Kakashi na misi. Vrátil se až večer, kdy Sakuru požádal o ruku. Sakura řekla ano. Měli nádhernou svatbu. Jen Naruto a Sasuke žárlili na Kakashiho. Sakura a Kakashi si pořídili děti. Mizuki a Renjiho. Zbytek života plnili mise jen spolu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 7. července 2012 v 23:36 | Reagovat

za ten konec se omlouvám,musela jsem rychle končit :/

2 Saky Saky | E-mail | Web | 23. prosince 2012 v 20:43 | Reagovat

Mně se to náhodou líbilo.

3 Sayuri Sayuri | 17. března 2013 v 18:27 | Reagovat

Dobře zpracovaný, romantika a pak no stalo se to a to protože nemám čas vypisovat detaily... Geniální ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama