GTA San Andreas-hodně zvláštní

16. prosince 2011 v 23:04 |  blbosti atd....
Nedávno jsem zjistila,že v GTA jsou i různé mody.Jenže málokdo by si pomyslel,že tam bude i Samara,superman,king kong atd....tak vám několik ukážu (všechno je okopírované z různých blogů)

Yetti:
R* nejdřív k tomu jestli Yetti ve hře je nebo není mlčel. Přiznám se, že když jsem o Yettim četl poprvé myslel jsem si, že si to jen někdo vymyslel, aby bylo o čem kecat v nekonečném čekání na 10.červen. Pak se objevili první fotky, první podvrhy a první úvahy o tom jestli to není všechno pravda. Fámy, ale možná i pravda se šířili fakt nadsvětelnou rychlostí po netu. Dneska o tom snad ví už celá česká fan GTA SA komunita. Udělat si v tom jasno je dost složitý, ale zkusme si udělat takovej průřez vyjádřením "chlapců z R*":

První prohlášení: Existence Yettiho (Big Foota) ve hře je fáma. Někdo pouze ve výpisu objektů ve hře viděl Big Foot, což byl název auta, které jsme kvůli licenci museli změnit a tak celá fáma vznikla.

Druhé prohlášení: Yetti ve hře není.

Třetí prohlášení: Yettiho si budete muset najít sami.

Čtvrté prohlášení: Ne, ve hře Yetti opravdu není !

I přesto, že vznikla řada velmi kvalitních podvrhů je téměř jisté, že Yetti ve hře není ! Naše redakce se sama dotázala společnosti R* zda Yetti existuje a odpověď zněla jasně, "Yetti neexistuje !". Pokud byste přesto chtěl někdo hledat, přinášíme vám zajímavý návod:

Jak najít a vidět Yettiho ?
Vybavení na výpravu
Pokud Yetti existuje, pak vám doporučujeme postupovat k jeho nalezení následujícím způsobem: Spustte si hru, naloadujte si vaše uložení, zadejte chaty AEZAKMI (nikdy nebudete hledaní - což se hodí) a pak ještě UZUMYMW (vybaví vás nějakými užitečnými věcičkami) + doporučujeme infra brýle. Pokud toto máte, sežeňte si fotoaparát (ten naleznete buď ve svém prvním domě v Los Santos - 1. patro) nebo třeba v San Fierru - pojedete směr Airport a na poslední odbočce před letištěm (dá se tam zatočit doprava, směr Fallen Tree) zde naleznete fotoaparát. Na první pohled není skoro vidět, ale když se pořádně rozhlídnete, tak na chodníku u křižovatky jej uvidíte. Pak se taky hodí štítek.

Kde se Yetti nalézá a kdy ?
Toť otázka. Pokud Yetti existuje (, ale je to opravdu nepravděpodobné) můžete ho hledat podle jedné z těchto map YETTI MAPa 1 nebo zkuste YETTI MAPa 2 (předem ale upozoňuji, že druhá mapa nemá zatím žádné foto-potvrzení, proto doporučujeme spíš mapu první) NEBO použijte naši českou mapu záhad - OFICIÁLNÍ ČESKÁ MAPA ZÁHAD !
Až budete tedy rozhodnutí, kam chcete, dojeďte tam nějakým autem, vystupte a čekejte až bude večer (i když Yetti se prý dá vidět i ve dne). Rozhodně nečekejte v autě, protože pokud je k vám Yetti blízko uslyšíte kroky (když budete v autě, motor je přehluší). Pořád se rozhlížejte, může být kdekoliv a buďte připravení. Není zcela jasné jestli je Yetti nesmrtelný nebo ne, ale jistota je jistota.

Vidím Yettiho, co teď ?
a) Vyfotit Yettiho - udělejte, co nejvíc možných fotek + SCREENSHOT, jelikož tam bude vidět čas a poloha Yettiho !!! Screen pořídíte jednoduchým zmáčknutím tlačítka Print Screen (PrtSc) a po vypnutí hry dáte v Malování Ctrl+V a následně obrázek uložíte.
b) Pokud jste spokojení, pak zkuste Yettiho zvyklidovat, ale nezapomeňte Yetti je prý 2krát vyšší než vy a nejspíš i rychlejší než vy. Zkuste tedy radši hned raketomet - těžko říct, jak dlouho budete žít.
c) Pořiďte replay (ManCZE dík za tip), replay se ukládá tlačítkem F2 ! Replay je posledních 30 sekund hry bez zvuku. Následně ho poté můžete přehrát tlačítkem F3.
d) Pokud Yettiho dostanete udělejte další fotky !

Zombie (dost dobrý závěr XD):

Další ze záhad, které nás trápí, je zombík z Palomino Creek. Vydal jsem se proto na cestu vyšetřit tuto záhadu a jaké to nemilé překvapení. Zombík tam opravdu je a pobíhá po ulici.


"Potkal jsem ho jak slïntá u pizzerky... Díval se mi mlsně na zadek!"


"Vypadal podobně jako můj bývalý tělocvikář" "Mrkal na mě a šel dovnitř"


"Dával si sálámovou pizzu a jeho tři zuby pracovaly na plno" "Byl to on! Poznal jsem ho! Vytáhl jsem zbraň a..."


"... vykonal jsem svoji pomstu. Úchyl je mrtev :-)" "Tak vidíš, k čemu jsou ti teď salta vzad a šplh na čas? :-)"Samozřejmě žádný zombík to není, je to obyčejný vesničan, který nevypadá zrovna moc přitažlivě, ale i tak jeho vzhled připomíná zombie. xD

Leatherface:

Tajemný masový vrah zvaný Leatherface řádí v San Andreas. Své obětí rozřezává na kousky pomocí své věrné motorové pily. Důkazy o existenci tohoto monstra nejsou zřetelná a jsou založena pouze na domněnkách. Mnoho drbů se kolem toho šíří a rozhodl jsem se tyto strohé a někdy až nepřesné informace sepsat.

1. Rozmlácená auta

Rozmlácená auta, nebo jak tomu říkají někteří Ghost Cars jsou prý dílem tohoto šílence. Všechna auta jsou roztroušená po San Andreas bez majitele, jejich nevětší koncentrace jsou v jihozápadní části San Andreas, ale jejich výskyt lze také nalézt v pouštní oblasti.

2. Mrtvá tělaMrtvá těla v pytli lze nalézt kousek od Hadí farmy v pouštní oblasti San Andreas. Těla nejsou zahrabána, jenom položena do jámy.

3. Palomino Creek - domov LeatherfaceLeatherface prý najít v oblasti Palomino Creek u mola s kolečkovým křeslem. Proslýchá se, že pokud za deštivého počasí, půjdeme k molu, tak tam bude sedět a pokud ho vyrušíme, tak se po nás vrhne.

4. Krvavé chatky

Krvavých chatek můžeme najít více, ale dvě jsou obzvláště významné, neboť je tam možné ho zahlédnou. MarekX mi označil dvě místa, na kterém můžeme najít monstrům. Prvním místem je North Rock (na mapě - fialový X), tam najdeme první krvavou chatu, která je umístěná daleko od civilizace. Auta tam nejezdí a tudíž jde spíše o přechodné ubytování, popřípadě se tam skladovaly mrtvoly.

Druhým zajímavějším místem je u The Panopticon (na mapě - modrý X). Jde o dřevorubeckou chatu, před vchodem můžeme najít motorovou pilu. Podle MarekX, pokud tam budeme v pátek nebo v neděli, za deštivého počasí v chatě a připravíme si motorovou pilu, tak po dvou herních hodinách (2 minuty) můžeme uslyšet přicházející zvuk další motorové pily.

Nu,moc jsem toho nesehnala,ale slibuju vám,že ještě budu přidávat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama