Prosinec 2011

očekávaná smrt

19. prosince 2011 v 18:07 | kajak |  blbosti atd....
18.prosince se stalo něco hrozného, co otřáslo aspoň tří-čtvrtinou našich obyvatel.zemřel exprezident,spisovatel a dramatik Václav Havel.můžete si nejspíš říkat jo,zemřel no a co?ale tak to není.Václav Havel se stal totiž znakem míru a taky toho hodně dokázal.naštěstí smrt tak moc nebolela,protože zemřel ve spánku a já osobně si myslím,že si to zasloužil.ne,že bych mu přála smrt,to ne,ale že teď má ten svůj zasloužený klid a odpočinek.a taky doufám,že na něj nikdo nezapomene.a kdyby ano,tak si to určitě připomeneme.........
pár fotek:


citátky o koních

19. prosince 2011 v 17:53 blbosti atd....
Že mi je můj kůň milejší,říkáš ty,člověče,že je hřích?Kůň mi zůstal v bouři věrný,člověk ani ve větru...Rene Keller
Kůň dokáže běžet díky svým plicím,vytrvat díky svému srdci a zvítězit díky své povaze....Frederico Tesio
Kůň a jazyk se rodí bez uzdy......J.John
Kůň má čtyři nohy a přece klopýtne.....slovenské přísloví
Koně nám propůjčí křídla,která postrádáme.......Pan Brown
Jeho hříva je jako řeky proud,oči jsou podobné žhavému popelu svítícímu v temnotě noci a jeho kopyta jsou rychlá jako světlo......
Jezdec, který není milován, daleko nedojede......gruzínské přísloví
Kůň má větší hodnotu než bohatství.....španělské přísloví
Kůň zná svého jezdce lépe, než jezdec svého koně........arabské přísloví
Ukažte mně vašeho koně a já vám řeknu jaký jste........staré anglické přísloví
Pohled na svět je nejkrásnější, když prochází mezi ušima koně........arabské přísloví
Kůň běží s plícemi, setrvává srdcem a vyhrává charakterem.........Frederico Tesio
Kůň je Pegas vyhnaný s Olympu......V.Kulín
Kůň je boží dar lidstvu........arabské přísloví
Na koňském hřbetě je ráj srdce.........arabské přísloví
Veškerá ušlechtilost pochází s koně.........latinské přísloví
Kůň bez jezdce je stále koněm.Ale jezdec bez koně je jen člověk........S.J.Lec
Žádná hodina života není ztracená, pokud je strávená v sedle..........Sir Winston Churchill
Potřebovali byste koně, neboť teprve jízda na koni dělá člověka dokonalým...........G.B.Shaw
Upadne i kůň za sto dukátů...........srbské přísloví
Nejtěžší dostih nevyhrávají nohy koně, nýbrž jeho srdce..........Jean Trarieux
Kůň, který dlouho stál, špatně poběží............Ovidius
Kůň je jednou hříbětem, člověk dvakrát dítětem..........srbské přísloví
Jsme všichni vespolek tak blízce příbuzní jako dostihoví koně, ale nejsme tak pěkní na pohled.........J.Galswothy
Koně poznáš v horách, přítele v nouzi..........mongolské přísloví
Sklo se rozbije, vína je najednou málo, přátelé také selžou, ale kůň mě v jistém cvalu ponese po všech cestách...........islandské přísloví
Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu a hlupák ze všech stran..........židovské přísloví
Kůň! Kůň! Králoství za koně!..........Richard III.
Koně prověří dlouhá cesta..........čínské přísloví
Chamtivý člověk má daleko k přátelům, lenivý kůň má daleko všude...........mongolské přísloví
Když Bůh stvořil koně, pronesl k němu: ,,Tobě rovného jsem neudělal, všechny poklady Země teď leží mezi Tvýma očima…"............z Koránu
Prosba koně: ,,Do kopce nežeň mě, z kopce nehoň mě, na rovině prožeň mě, ve stáji vzpomeň mě."..........z arabského desatera
Kůň, který ovsa dobývá, nejméně ho jí.........české přísloví
Kůň, který táhne, bývá bit..........francouzské přísloví
Když jsou dva na koni, jeden musí sedět vzadu.............W.Shakespeare
Kůň o dlouhých otěžích rád z koleje vyskakuje..............polské přísloví
Koně se nechají přivést k vodě, ale nedají se přinutit, aby pili.............švédské přísloví
Kůň dobývá slávu kopyty, člověk jazykem................afgánské přísloví
Jablko po ránu veterináře zahání..............W.Wilson
Kůň se nechválí srstí, ale rychlostí...............srbské přísloví
Existují základní tvary krásy: žena, kůň a loď...............čínské přísloví
Jinak voní seno koním, jinak zamilovaným..................S.J.Leeto je ale kříženeček :D


že by naruto akipuuden?

19. prosince 2011 v 16:52 | kajak |  blbosti atd....
Takže nedávno jsem se dozvěděla,že asi bude naruto Akipuuden.pro ty, co to stále nechápou,Akipuuden je pokračování pro Shippuuden,ale není to jenom jedna série.stejně jako v Shippuudenu,bude tam víc sérií.jen tak dál,Masashi :) (pro začátečníky:to je autor :D )
a ještě jedna zpráva:pro megafanoušky Naruta znám blog,na kterém se můžete podívat na Naruto a Naruto Shippuuden

http://www.hokage.cz/

GTA San Andreas-hodně zvláštní

16. prosince 2011 v 23:04 blbosti atd....
Nedávno jsem zjistila,že v GTA jsou i různé mody.Jenže málokdo by si pomyslel,že tam bude i Samara,superman,king kong atd....tak vám několik ukážu (všechno je okopírované z různých blogů)

Yetti:
R* nejdřív k tomu jestli Yetti ve hře je nebo není mlčel. Přiznám se, že když jsem o Yettim četl poprvé myslel jsem si, že si to jen někdo vymyslel, aby bylo o čem kecat v nekonečném čekání na 10.červen. Pak se objevili první fotky, první podvrhy a první úvahy o tom jestli to není všechno pravda. Fámy, ale možná i pravda se šířili fakt nadsvětelnou rychlostí po netu. Dneska o tom snad ví už celá česká fan GTA SA komunita. Udělat si v tom jasno je dost složitý, ale zkusme si udělat takovej průřez vyjádřením "chlapců z R*":

První prohlášení: Existence Yettiho (Big Foota) ve hře je fáma. Někdo pouze ve výpisu objektů ve hře viděl Big Foot, což byl název auta, které jsme kvůli licenci museli změnit a tak celá fáma vznikla.

Druhé prohlášení: Yetti ve hře není.

Třetí prohlášení: Yettiho si budete muset najít sami.

Čtvrté prohlášení: Ne, ve hře Yetti opravdu není !

I přesto, že vznikla řada velmi kvalitních podvrhů je téměř jisté, že Yetti ve hře není ! Naše redakce se sama dotázala společnosti R* zda Yetti existuje a odpověď zněla jasně, "Yetti neexistuje !". Pokud byste přesto chtěl někdo hledat, přinášíme vám zajímavý návod:

Jak najít a vidět Yettiho ?
Vybavení na výpravu
Pokud Yetti existuje, pak vám doporučujeme postupovat k jeho nalezení následujícím způsobem: Spustte si hru, naloadujte si vaše uložení, zadejte chaty AEZAKMI (nikdy nebudete hledaní - což se hodí) a pak ještě UZUMYMW (vybaví vás nějakými užitečnými věcičkami) + doporučujeme infra brýle. Pokud toto máte, sežeňte si fotoaparát (ten naleznete buď ve svém prvním domě v Los Santos - 1. patro) nebo třeba v San Fierru - pojedete směr Airport a na poslední odbočce před letištěm (dá se tam zatočit doprava, směr Fallen Tree) zde naleznete fotoaparát. Na první pohled není skoro vidět, ale když se pořádně rozhlídnete, tak na chodníku u křižovatky jej uvidíte. Pak se taky hodí štítek.

Kde se Yetti nalézá a kdy ?
Toť otázka. Pokud Yetti existuje (, ale je to opravdu nepravděpodobné) můžete ho hledat podle jedné z těchto map YETTI MAPa 1 nebo zkuste YETTI MAPa 2 (předem ale upozoňuji, že druhá mapa nemá zatím žádné foto-potvrzení, proto doporučujeme spíš mapu první) NEBO použijte naši českou mapu záhad - OFICIÁLNÍ ČESKÁ MAPA ZÁHAD !
Až budete tedy rozhodnutí, kam chcete, dojeďte tam nějakým autem, vystupte a čekejte až bude večer (i když Yetti se prý dá vidět i ve dne). Rozhodně nečekejte v autě, protože pokud je k vám Yetti blízko uslyšíte kroky (když budete v autě, motor je přehluší). Pořád se rozhlížejte, může být kdekoliv a buďte připravení. Není zcela jasné jestli je Yetti nesmrtelný nebo ne, ale jistota je jistota.

Vidím Yettiho, co teď ?
a) Vyfotit Yettiho - udělejte, co nejvíc možných fotek + SCREENSHOT, jelikož tam bude vidět čas a poloha Yettiho !!! Screen pořídíte jednoduchým zmáčknutím tlačítka Print Screen (PrtSc) a po vypnutí hry dáte v Malování Ctrl+V a následně obrázek uložíte.
b) Pokud jste spokojení, pak zkuste Yettiho zvyklidovat, ale nezapomeňte Yetti je prý 2krát vyšší než vy a nejspíš i rychlejší než vy. Zkuste tedy radši hned raketomet - těžko říct, jak dlouho budete žít.
c) Pořiďte replay (ManCZE dík za tip), replay se ukládá tlačítkem F2 ! Replay je posledních 30 sekund hry bez zvuku. Následně ho poté můžete přehrát tlačítkem F3.
d) Pokud Yettiho dostanete udělejte další fotky !

Zombie (dost dobrý závěr XD):

Další ze záhad, které nás trápí, je zombík z Palomino Creek. Vydal jsem se proto na cestu vyšetřit tuto záhadu a jaké to nemilé překvapení. Zombík tam opravdu je a pobíhá po ulici.


"Potkal jsem ho jak slïntá u pizzerky... Díval se mi mlsně na zadek!"


"Vypadal podobně jako můj bývalý tělocvikář" "Mrkal na mě a šel dovnitř"


"Dával si sálámovou pizzu a jeho tři zuby pracovaly na plno" "Byl to on! Poznal jsem ho! Vytáhl jsem zbraň a..."


"... vykonal jsem svoji pomstu. Úchyl je mrtev :-)" "Tak vidíš, k čemu jsou ti teď salta vzad a šplh na čas? :-)"Samozřejmě žádný zombík to není, je to obyčejný vesničan, který nevypadá zrovna moc přitažlivě, ale i tak jeho vzhled připomíná zombie. xD

Leatherface:

Tajemný masový vrah zvaný Leatherface řádí v San Andreas. Své obětí rozřezává na kousky pomocí své věrné motorové pily. Důkazy o existenci tohoto monstra nejsou zřetelná a jsou založena pouze na domněnkách. Mnoho drbů se kolem toho šíří a rozhodl jsem se tyto strohé a někdy až nepřesné informace sepsat.

1. Rozmlácená auta

Rozmlácená auta, nebo jak tomu říkají někteří Ghost Cars jsou prý dílem tohoto šílence. Všechna auta jsou roztroušená po San Andreas bez majitele, jejich nevětší koncentrace jsou v jihozápadní části San Andreas, ale jejich výskyt lze také nalézt v pouštní oblasti.

2. Mrtvá tělaMrtvá těla v pytli lze nalézt kousek od Hadí farmy v pouštní oblasti San Andreas. Těla nejsou zahrabána, jenom položena do jámy.

3. Palomino Creek - domov LeatherfaceLeatherface prý najít v oblasti Palomino Creek u mola s kolečkovým křeslem. Proslýchá se, že pokud za deštivého počasí, půjdeme k molu, tak tam bude sedět a pokud ho vyrušíme, tak se po nás vrhne.

4. Krvavé chatky

Krvavých chatek můžeme najít více, ale dvě jsou obzvláště významné, neboť je tam možné ho zahlédnou. MarekX mi označil dvě místa, na kterém můžeme najít monstrům. Prvním místem je North Rock (na mapě - fialový X), tam najdeme první krvavou chatu, která je umístěná daleko od civilizace. Auta tam nejezdí a tudíž jde spíše o přechodné ubytování, popřípadě se tam skladovaly mrtvoly.

Druhým zajímavějším místem je u The Panopticon (na mapě - modrý X). Jde o dřevorubeckou chatu, před vchodem můžeme najít motorovou pilu. Podle MarekX, pokud tam budeme v pátek nebo v neděli, za deštivého počasí v chatě a připravíme si motorovou pilu, tak po dvou herních hodinách (2 minuty) můžeme uslyšet přicházející zvuk další motorové pily.

Nu,moc jsem toho nesehnala,ale slibuju vám,že ještě budu přidávat. :)

kerberos

9. prosince 2011 v 20:45 | wikipedia |  fantasy postavy
Kerberos Κέρβερος latinsky Cerberus je trojhlavý pes, který střeží vchod do podsvětí a nikoho z něj nepustí. Podle jiných představ střežil především podsvětí před vstupem živých.

Bývá zpodobňován s třemi hlavami, dračím ohonem, na hlavách má místo srsti hady. Později se mu připisovalo i sto hlav, jedovatý dech a množství hadích hlav na šíjích.

Kerberos spatřil světlo světa jenom jednou, a to když ho vyvedl z podsvětí Héraklés při plnění dvanáctého úkolu. Mykénský král Eurysthea požádal Hérakla, aby mu přivedl Kerbera. S pomocí bohů se Héraklés dostal do podsvětí, byl vlídně přijat samotným Hádem. Ten mu dovolil Kerbera chytit za podmínky, že to dokáže holýma rukama. Kerberos se zuřivě bránil, avšak po Héraklově silném stisku slíbil poslušnost a následoval ho do Mykén. Když král Eurystheus spatřil strašného strážce podsvětí Kerbera, padl před Héraklem na kolena a prosil, aby příšeru odvedl zpět.

Jen Orfeus očaroval Kerbera svým zpěvem a Aeneas a někteří jiní vyvolenci, jimž bohové dovolili vstoupit do podsvětí, ho ukonejšili medovým koláčem.
neklikeeeeeeej!!!

9. prosince 2011 v 17:20 | kikaa |  blbosti atd....

Klikl/a jsi???Tak si tuto animačku musíš dát na blog.Jinak do 7 dnů zemřeš:-(

geniální (přečíst :D)

9. prosince 2011 v 14:52 | kajak |  blbosti atd....
Profesor na univerzitě položil svému studentu otázku: "Je všechno, co existuje, stvořené Bohem?"

Jeden ze studentů nesměle odpověděl: "Ano, je to stvořené Bohem."

"Stvořil Bůh všechno?", zeptal se profesor. "Ano, pane.", odpověděl student.

Profesor se tedy zeptal: "Jestliže Bůh stvořil všechno, to znamená, že Bůh stvořil i zlo, které existuje. A díky tomuto principu naše činnost určuje nás samotné. Bůh je zlo." Jakmile to student slyšel, tak ztichl.

Profesor byl sám se sebou velmi spokojený.

Ale najednou zdvihl ruku jiný student: "Pane profesore, mohu Vám položit otázku?" "Samozřejmě", odvětil profesor.

Student se postavil a zeptal se: "Existuje chlad?" "Co je to za otázku, samozřejmě, že ano. Vám nebylo nikdy chladno?"

Studenti se zasmáli otázce spolužáka, ale ten klidně pokračoval: "Ve skutečnosti, pane, chlad neexistuje. V souladu se zákony fyziky je chlad ve skutečnosti jen nepřítomnost tepla. Člověka a předměty můžeme popsat a určit jejich energii na základě přítomnosti, anebo vytvoření tepla, ale nikdy ne na základě přítomnosti či vytvoření chladu. Chlad nemá svou jednotku, ve které ho můžeme měřit. Slovo chlad jsme si vytvořili my lidé, abychom popsali, co cítíme v nepřítomnosti tepla."

Student pokračoval: "Pane profesore, existuje tma?" "Samozřejmě, že existuje", odpověděl profesor.

"Znovu nemáte pravdu. Tma také neexistuje. Ve skutečnosti je tma díky tomu, že je nedostatek světla. Můžeme zkoumat světlo, ale ne tmu. Světlo se dá rozložit, zkoumat paprsek za paprskem, ale tma se změřit nedá. Tma nemá svou jednotku, ve které ji můžeme měřit. Tma je jen pojem, kteří si vytvořili lidé, aby pojmenovali nepřítomnost světla."

Následně po tom se mladík zeptal: "Pane, existuje zlo?"

Tentokrát již profesor odpověděl nejistě: "Samozřejmě, vidíme ho každý den, brutalita ve vztazích mezi lidmi, trestné činy, násilí, rozvody, vše toto není nic jiného, než projev zla."

Na to student odpověděl: "Zlo neexistuje pane. Zlo je jen nepřítomnost dobra, tedy Boha. Zlo je výsledek nepřítomnosti božské lásky v srdci člověka. Zlo přichází tak, jako když přichází tma nebo chlad, tedy v nepřítomnosti světla, tepla a lásky."

Profesor si sedl. Ten student byl malý Albert Einstein.


citáty (všechny)

1. prosince 2011 v 18:11 | hanke |  pro zamilované
Láska může být šílená, ale zešílet z ní může člověk jen žárlivostí.

Láska, nepřiměřená svému protějšku, se mění v nenávist, anebo nevěru.

Jsme dva. Dva na všechno - na lásku, na život, na boj i bolest a na hodiny štěstí. Dva na výhry i prohry, na život i na smrt - dva.

Přátelství znásobuje štěstí a zeslabuje bolest, když se rozdělíme o jedno i druhé. Joseph Addison

Láska je slepá, proto milujeme tmu.

Láska jedněch je jiným nepochopitelná, jejich věrnost ještě méně.

Láska je nenasytná. Dosáhne štěstí a chce ráj.

Kdo v lásce věří na zázraky, je ztracen

Choroba je nakažlivá - kéž by byla i láska

Každý boj s láskou je předem prohraný

Žena zřídka pochopí, že milovat ji věčně vůbec neznamená milovat ji celou tu dobu bez přestání

Je třeba být si trochu podobní, abychom si rozuměli, ale trochu rozdílní, abychom se milovali

V manželství není ani tak nejhorší nevěra, ale ztráta lásky

život je moc krátký na to, abysme se trápili.

Účínek úderu nezávisí na tom,jak často a jakou silou,ale kam.
Nemiluje ten,kdo nemiluje navždy

Vzpomene-li si člověk na čas,kdy miloval,zdá se mu,že se mu od té doby nic nezdařilo.

Kdo v lásce věří na zázraky je ztracen

Nejvytrvalejší ze všech lásek je ta nešťastná.

Láska bolí jen toho,kdo opravdu miluje.

Teprve když jsme nalezli lásku,víme,co jsme v životě postrádali.

Milovat znamená trpět,nemilovat pak zemřít.

Myslet v lásce znamená myslet jen na ni.

Láska začíná tím,že se člověk cítí být osamělý a končí tím,že člověk touží být sám.

Každý jsme anděl s jedním křídlem.Aby jsme mohli vzlétnout,musíme se obejmout.

Láska přichází po špičkách a při odchodu bouchá dveřmi.

Láska je rozkoš,která se mění v bolest,není-li opětována.

Láska je vlastně pociťováním rozkoše z toho,že se srdce milenců vzájmně stěhují z jednoho těla do druhého.

Láska není dar,který dostáváš,ale který dáváš.

Srdce má důvody,které rozum nezná.

Milovat znamená radovat se z cizího štěstí.

Lásku si nejde vynutit ani vyloudit lichotkami,přichází sama,nehledaná nečekaná,nežádana

Není opravdové lásky v srdci toho,kdo není schopen obětovat svůj život k zácharaně toho,kdo miluje

Stačí minuta abyste si všimli člověka,hodina,aby se vám stal sympatický,den abyste se zamilovali,ale nestačí celý život aby jste na něj dokázali zapomenout.

Ženám láska oči otevírá mužům zavírá.

Říkáš, že miluješ kytky - trháš je,
říkáš, že miluješ slunce - utíkáš do stínu,
říkáš, že miluješ oheň - hasíš jej,
říkáš, že miluješ vítr - zavíráš před ním okna,
už víš proč se bojím, když říkáš miluji tě?

Milujeme ty co nás odmítají a odmítáme ty co nás milují.

Nejbolestnější je vedle někoho sedět,někoho se jen tak letmo dotýkat,plakat pro něj po nocích a vědět,že ho nikdy nemůže mít.

Kouzlo první lásky je v tom,že nevěříte,že jednou skončí.

Láska je první poznání smyslů života.Ale zároveň pohled za děctvím.

Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou.Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích.My pak už nikdy nejsme stejní.

Znovu milovat znamená,že se srdce vysmívá rozumu.

Láska je cit,kterého se nikdy nezbavíš.

Člověk si uchová první lásku dokud nepřijde druhá.

Ten,kdo opravdu miluje,skoro nikdy nepozná,kdy ho ten druhý milovat přestal.

Nelze podruhé milovat to co jsme milovat přestali.

Zivot bez lasky je jak mrtvola na dovolene.

Nelituj toho co se stalo ale toho co se nestalo ale stat melo.

Láska je strašlivá věc,ďábel o ni zápasi s bohem ale bojištěm je lidské srdce.

Proč se říká,,zítra bude líp" když vždy když se probudím je dnes?

Láska je to čemu dovolujeme aby nám ubližovalo.

Nikdo nemá rád bolest,láska bolí ale přitom po ní toužíme.

Neztrácejme čas ztracením času.

Optimismus je jen nedostatek informací.

Život je pes,proto má být život psina.

Život je jednoduchý to jen lidi si ho dělají složitým

Lásku si človek ze srdce nevytrhne,není to bolavý zub.

Kdo růži netrhal,neví jak voní.Kdo lásku nepoznal neví jak bolý!


I ta nejhorší hodina má jen 60min!!


Kdo neplakal, láska ho naučí.

Život je jedno velké utrpení, kde po každé každé krásné věci nasleduje hluboká rána.

Když už pláčeš, plač tak, aby Tě všichni viděli, protože jen skutečný přítel Ti přijde setřít slzy.

Ptá se láska přátelství: ,,Proč jsi tady, když jsem tu já?" a přátelství odpoví: ,,Abych vykouzlilo úsměv tam, kde Ty necháváš slzy!"

Lidské srdce je podobno mlýnskému kameni: nasypete-li pod něj pšenici, rozemýlá ji v mouku, nenasypete-li nic, drtí samo sebe. Luther

Ty a já jsme jedno, nemůžu Ti ublížit, aniž bych neporanila sebe.

Kdo ví, jakou cenu má láska? Jen ten, kdo miluje, a ten, kdo není nikým milován. Thomas Mann

Já nechci doufat ve víru. Já chci věřit v lásku!!!

Láska neumírá, pouze odchází...

Farař vám může říct, co je to peklo, ale život vám je ukáže!!!

Lepší svobodný ďábel než spoutaný anděl. Hille

Nikdy není láska silnější, než když cítí, že se pouští do něčeho, co jí přinese utrpení. Romain Rolland

Cit, který vyjde najevo, se stává pro lidi kořistí. Kraszewskij

Kdo není milován, je sám i uprostřed davu. George Sandová

Kdo žije bez lásky, je mrtvý už zaživa.

Dobrodiním lásky není jen to, že nám dává víru druhého, ale to, že nám vrací víru v sebe samotného. Romain Rolland

Radši ublížím láskou sobě, než někomu jinému.

Dokud žijeme, umíráme vícero smrtí - ta poslední přitom není nejhorší.

Žena je jako lilie - jemný muž se jí bojí dotknout, ale přijde osel a sežere ji.

Ne všichni, kteří bloudí, jsou ztraceni.

Život bez lásky je stejný nesmysl jako pták bez křídel.

Ať jsi kdekoli, své přátele máš stále v srdci.

Srdce vždy kráčí po cestě,z níž nás rozum zrazuje

Andělé to nazývají nebeskou slastí
Ďáblové to nazývají mukami nebeskými
A lidé to nazývají LÁSKOU

Milovat,znamená žít životem toho,koho milujeme.

Žít s láskou je trápení a žal,ale žít bez lásky je jako nežít vůbec.

Kdo o lásce často sní, většinou ji zaspí.

Dokud dýchám, žiju, a dokud žiju, budu bojovat, abych mohla dýchat!

neplač pro něco, co tě v minulosti udělalo šťastnou

Láska začíná úsměwem,
roste polibkem,
a končí SLZOU...

proč všichni touží po lásce, když bolí....
proč všichni touží milovat, když to bolí....
proč všichni touží být milován, když není kdo by ho milloval....

Miluji život protože mi dal tebe, miluji tebe ptotože jsi muj zivot.

Zamilovani zaviraji pri libani oci ,ptz chteji videt srdcem!!!

První láska je jako los co nikdy nevyhraje,ale do konce života si pamatuješ jeho číslo.

nejhorší je milovat toho ,kdo vás má jen rád..

láska je dokonalá,to jen milenci dělají chyby...

Lásku může zabít jen ten, komu jsme ji dali ...


Nikdy nevíš jak je nůž ostrý,poznáš to až tehdy,když si ho vrazíš do srdce.


Víš co je smutek?...Čekání v prázdném pokoji na někoho, o kom víš, že už se nevrátí.

Někteří lide vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou.Někteří v něm ale nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. A my už nikdy, nikdy nebudeme stejní.

V lásce jeden ze dvou musí trpět a je to vždy ten, který miluje více.

Jaký je rozdíl mezi první a poslední láskou? O té první si myslíme, že je ta poslední a o té poslední, že je to skutečně ta první.

Jakkoli je člověk v lásce citlivý, odpouští v ní více poklesů, než v přátelství.

Proč bychom měli milovat, když sami nejsme milováni?! Proč by nám mělo na někom záležet, když mu nezáleží na nás?!

Nejvytrvalejší ze všech lásek je ta nešťastná

Milovat není jen mít rád, milovat znamená srdce si dát.Milovat je i věrnost ctít a druhého u sebe stále mít. Milovat - to je důvěra, k tomu nepatří nevěra. Milovat by měl umět každý a mělo by to být navždy!!!

Neplač, protože to skončilo, buď rád, že se to stalo!

Milovat není jen mít rád, milovat je věřit, odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdělit duši i srdce.

Nepřestala jsem tě milovat, jen sem se naučila bez tebe žít.Nebylo to snadné ale bylo to snazší než zapomenout.

Bičovaný neví co je bolest a ten, jenž se stal králem neví,co je štěstí. Nýbrž ten, kdo našel lásku ví, co je štěstí, kdo ji ztratil, poznal bolest...

Láska má tu vlastnost, že co se v ní nepodaří napoprvé, to je v ní navždy

Zastav na chvíli svůj život .. jde to? Ne, tak jako nejde zapomenout na tebe!!

Nejbolestnější je vedle někoho sedět, někoho se jen tak letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích a vědět, že ho nikdy nemůžeme mít.

Štěstí se skládá z neštěstí kterými jsme prošli.

Skutečné štěstí je v tom,že vůbec existujeme.

Kdo chce být štastný musí se naučit zapomínat.

Usínám, proč mokrý polštář mám a na Tebe jen vzpomínám? Proč neslyším Tvá krásná slova, proč nevidím Tvé hebké rty. Já chtěla bych to zažít znova, ale rozhodnout o tom musíš TY!

Nejvíce potřebuje člověk ke štěstí jiného člověka.

Od té chvíle, co miluje, nevidí ani nejmoudřejší žádnou věc tak, jak opravdu vypadá,

Nejsme svobodni milovat, co chceme.

Každá květina uvadne, každá radost pomine, jen vzpomínka na Tebe, v srdci mém zůstane!

Největší trest pro toho kdo miluje, je láska kterou nemuže mít!

Proč poznala jsem tebe, když nemůžu tě mít, proč touží po mě jiný, když s tebou já chci být, když do očí ti pohlédnu, hned zrak k zemi sklopím a přece tolik bych ti chtěla říct, jak nevýslovně trpím.....!!!!!!!!!!!

Vzpomene-li si člověk na čas, kdy miloval, zdá se mu, že se mu od té doby už nic nezdařilo

I po lásce bolí hlava.
Poznat opravdového přítele je jako najít démant mezi odpadky.

Nezapomeň říkat těm, na kterých ti záleží"Mám tě rád"mohlo by se stát, že tato slůvka už nebudešmít komu říct
Co nelze změnit, musíme vydržet ….
Je malou pravdou o malé skvrnce, že je vidět více než čistá plocha okolo.
Celý život je potřeba žít s otevřeným srdcem.


citát 4

1. prosince 2011 v 18:07 | hanke |  pro zamilované
Přátelství znásobuje štěstí a zeslabuje bolest, když se rozdělíme o jedno i druhé. Joseph Addison


citát 3

1. prosince 2011 v 17:25 | hanke |  pro zamilované
Jsme dva. Dva na všechno - na lásku, na život, na boj i bolest a na hodiny štěstí. Dva na výhry i prohry, na život i na smrt - dva.


citát 2

1. prosince 2011 v 17:22 | hanke
Láska, nepřiměřená svému protějšku, se mění v nenávist, anebo nevěru.


citát

1. prosince 2011 v 17:18 | hanke |  pro zamilované
Láska může být šílená, ale zešílet z ní může člověk jen žárlivostí.


Kilari

1. prosince 2011 v 14:17 | kajak |  anime
anime vypráví o 14-ti leté dívce jménem Kilari Tsukishima.Kilari má ne-zvláštní sen,tedy stát se hvězdou.nikdo by si,ale,nepomyslel,že se jí tento sen splní.